Kelionių pasakojimai

Apie mane


KELIAVIMO AISTRĄ PAVERČIAME

KELIONĖS PLANU!

Kas aš?
Esu kelionių mylėtoja, aplankiusi 36 šalis, kai kurias iš jų po keletą kartų. Kelionių planavimas yra mano aistra. Suplanuoti savo kelionę, iš anksto sužinoti apie šalį man yra ne mažesnis malonumas nei pati kelionė. Kadangi planavimas ir informacijos ruošimas užima daug laiko, dažniausiai vos grįžusi iš kelionės jau pradedu dėlioti planus kitai kelionei. Tad su dideliu džiaugsmu dalinuosi savo patirtimi apie patikusius viešbučius, pervežimus ir kitas svarbias kelionės detales ir su Keliauk zuikiu tinklaraščio skaitytojais bei Instagram @Keliaukzuikiu sekėjais.

Kaip apibūdiname savo keliones?
Pirmiausiai, mūsų kelionės būna labai aktyvios. Iš kiekvienos kelionės stengiamės išspausti maksimaliai. Gulėjimas prie baseino ne mums. Nebijome keltis 5 valandą ryto, jei to reikia norint pamatyti toliau esantį objektą. Todėl iš kelionių parsivežame daug įspūdžių ir aplankome daug vietų, apie kurias galime papasakoti. Antra, mūsų kelionės būna komfortiškai taupios. Neišlaidaujame prabangioms vakarienėms, bet apsigyvename 3 arba 4 žvaigždučių puikiai įvertintuose viešbučiuose. Renkamės pigesnius, bet greičiausius pervežimus arba nuomojamės automobilį.

Su kuo keliaujame?
Pastaruosius 12 metų keliaujame kartu su vyru Nerijumi. Aš esu kelionės gidas, jis – kelionės žemėlapis. Man patinka ieškoti lankytinų vietų ir kelionės jungčių, tačiau dėliojimą žemėlapyje ir jo sekimą visuomet palieku vyrui. Pastaruoju metu prie mūsų kelionių vis dažniau prisijungia ir draugai. Nes keliauti kompanijoje yra smagiau, jei keliautojų pomėgiai ir tikslai suderinami. Keliaujant su draugais netyla juokas!

This image has an empty alt attribute; its file name is boost-your-brand..jpg

TOP aplankytos vietos
Kiekviena kelionė buvo geresnė už buvusią ir galiausiai nebegalėjau pasakyti, kuri šalis ar miestas man patiko labiausiai. Sakoma, kad visi keliai veda į Romą. Man šis miestas liko vienas įspūdingiausių Europoje, jį aplankiau ne vieną kartą. Laimingiausius ir laisviausius žmones sutikau Kopenhagoje. Tenerifės sala turėjo tokią nuostabią aurą, kad norėjau likti gyventi. Šveicarijos gamta – ypatinga. Alpių kalnai ir maži kalnų miesteliai, pasikėlimas į Montblano viršukalnę buvo „eurotripo“ vinis. O Portugalijos paplūdimiai Algarvėje su oranžinėmis smiltainio uolomis gražiausi visoje Europoje. Ir šis top‘ų sąrašas galėtų tęstis be galo, nes kiekviena aplankyta šalis turėjo tokių nuostabių vietų, apie kurias galėčiau rašyti ir rašyti.
Aplankiusi daugumą Europos šalių iškeliavau tyrinėti Azijos. Pirmiausiai įsimylėjau Tailandą. Čia buvo viskas nauja – kultūra, žmonės, gamta, maistas ir visa supanti aplinka. Kiekviena diena palikdavo tiek daug įspūdžių! Vėliau aplankiau Singapūrą – tvarkingiausią, su griežčiausiomis taisyklėmis ir vieną brangiausių pasaulyje miestų. Tai yra moderniausias mano matytas miestas, kuriame labai norėčiau pagyventi ilgiau. Borneo saloje Malaizijoje didžiulį įspūdį paliko laukinė gamta – aplankėme orangutangų rezervatą, stebėjome krokodilus, ėjome į žygius per džiungles. Neseniai aplankytas Vietnamas sužavėjo ne mažiau – daugiau nei 3 kilometrų aukštyje įkurtos šventyklos, kurias pasiekėme vienu ilgiausiu lynų keltuvų pasaulyje, stiklinis tiltas aukštai kalnuose virš slėnio, žygis po ryžių laukus, žavinga Halong Bay įlanga su žaliuojančiomis uolomis ir nepakartojamas plaukimas Ninh Binh upe su valtis irkluojančiais kojomis vietiniais gyventojais paliko pačius geriausius įspūdžius. Tad kur toliau?

Nuo ko prasidėjo?
Kelionės mane užbūrė dar paauglystėje, kai mama išsivežė į kelionę autobusu iki Italijos. Pakeliui aplankėme Lenkiją, Vokietiją, Šveicariją, Austriją ir Čekiją. Kelionė paliko nuostabius prisiminimus.  Pirmą kartą išvydau didingus Alpių kalnus ir aplankiau Reino krioklį. Tai vandeningiausas Europos krioklys, krentantis su milžiniška jėga. Jo garsus šniokštimas ir debesis vandens purslų, taškančių vaikštančius apžvalgos aikštelėse, padarė patį didžiausią kelionės įspūdį. Ir iki šiol mano mėgstamiausios lankytinos vietos yra gyvūnų stebėjimas, gamtos objektai. Miestams kelionėse palieku mažiau laiko.

Svajonės
Artimiausiuose planuose – aplankyti Islandiją ir Gruziją. Tai šalys, užburiančios savo gamtos grožiu. Tolimuose planuose – pasiekti Naująją Zelandiją.

Aplankytos šalys

Austrija
BelgijaThis image has an empty alt attribute; its file name is belgija.jpg
ČekijaThis image has an empty alt attribute; its file name is cekijos-veliava.jpg
DanijaThis image has an empty alt attribute; its file name is denmark-flag.gif
Didžioji BritanijaDidžiosios Britanijos vėliava
EgiptasThis image has an empty alt attribute; its file name is egiptas.gif
EstijaThis image has an empty alt attribute; its file name is estijos-veliava.jpg
GraikijaThis image has an empty alt attribute; its file name is greece.png
IspanijaIspanijos vėliava
ItalijaThis image has an empty alt attribute; its file name is italija.png
JordanijaThis image has an empty alt attribute; its file name is jordanija.gif
KroatijaThis image has an empty alt attribute; its file name is kroatija.png
LatvijaThis image has an empty alt attribute; its file name is latvijos-veliava.jpg
LenkijaThis image has an empty alt attribute; its file name is lenkija.jpg
LichtenšteinasThis image has an empty alt attribute; its file name is 250px-flag_of_liechtenstein.svg_.png
MalaizijaThis image has an empty alt attribute; its file name is 360px-flag_of_malaya.svg_.png
Olandija
PortugalijaPortugalijos vėliava
PrancūzijaThis image has an empty alt attribute; its file name is flag_of_france.svg_.png
RumunijaThis image has an empty alt attribute; its file name is 220px-flag_of_romania.svg_.png
RusijaThis image has an empty alt attribute; its file name is russian-flag-151947920021t.jpg
San MarinasThis image has an empty alt attribute; its file name is 225px-flag_of_san_marino.svg_.png
SuomijaThis image has an empty alt attribute; its file name is dvsf20-suomija-veliava-550x550-1.jpg
Singapūras
SlovakijaThis image has an empty alt attribute; its file name is slovakija.jpg
SlovėnijaThis image has an empty alt attribute; its file name is flag_of_slovenia_bordered.svg_.png
ŠvedijaThis image has an empty alt attribute; its file name is svedija.png
ŠveicarijaThis image has an empty alt attribute; its file name is sveicarija-1.jpg
UkrainaThis image has an empty alt attribute; its file name is 250px-flag_of_ukraine.svg_.png
TailandasThis image has an empty alt attribute; its file name is tailandas.gif
Turkija
Vietnamas
VengrijaThis image has an empty alt attribute; its file name is hungary-162317_1280.png
VokietijaThis image has an empty alt attribute; its file name is flag_of_germany.svg_.png
Vatikanas