Apie mane

MAKE LIFE A RIDE!

Kas aš?
Esu kelionių mylėtoja, aplankiusi 33 šalis, kai kurias iš jų po keletą kartų. Kelionių planavimas yra mano aistra. Suplanuoti savo kelionę, iš anksto sužinoti apie šalį man yra ne mažesnis malonumas nei pati kelionė. Kadangi planavimas ir informacijos ruošimas užima daug laiko, dažniausiai vos grįžusi iš kelionės jau pradedu dėlioti planus kitai kelionei. Todėl mielai padedu ruošti kelionės planus ir kitiems, dalinuosi savo patirtimi apie patikusius viešbučius, pervežimus ir kitas svarbias kelionės detales.

Kaip apibūdiname savo keliones?
Pirmiausiai, mūsų kelionės būna labai aktyvios. Iš kiekvienos kelionės stengiamės išspausti maksimaliai. Gulėjimas prie baseino ne mums. Nebijome keltis 5 valandą ryto, jei to reikia norint pamatyti toliau esantį objektą. Todėl iš kelionių parsivežame daug įspūdžių ir aplankome daug vietų, apie kurias galime papasakoti. Antra, mūsų kelionės būna komfortiškai taupios. Neišlaidaujame prabangioms vakarienėms, bet apsigyvename 3 arba 4 žvaigždučių puikiai įvertintuose viešbučiuose. Renkamės pigesnius, bet greičiausius pervežimus arba nuomojamės automobilį.

Su kuo keliaujame?
Pastaruosius 12 metų keliaujame kartu su vyru Nerijumi. Aš esu kelionės gidas, jis – kelionės žemėlapis. Man patinka ieškoti lankytinų vietų ir kelionės jungčių, tačiau dėliojimą žemėlapyje ir jo sekimą visuomet palieku vyrui. Pastaruoju metu prie mūsų kelionių vis dažniau prisijungia ir draugai. Nes keliauti kompanijoje yra smagiau, jei keliautojų pomėgiai ir tikslai suderinami. Keliaujant su draugais netyla juokas!

TOP aplankytos vietos
Kiekviena kelionė buvo geresnė už buvusią ir galiausiai nebegalėjau pasakyti, kuri šalis ar miestas man patiko labiausiai. Sakoma, kad visi keliai veda į Romą. Man šis miestas liko vienas įspūdingiausių Europoje, jį aplankiau ne vieną kartą. Laimingiausius ir laisviausius žmones sutikau Kopenhagoje. Tenerifės sala turėjo tokią nuostabią aurą, kad norėjau likti gyventi. Šveicarijos gamta – ypatinga. Alpių kalnai ir maži kalnų miesteliai, pasikėlimas į Montblano viršukalnę buvo „eurotripo“ vinis. O Portugalijos paplūdimiai Algarvėje su oranžinėmis smiltainio uolomis gražiausi visoje Europoje. Ir šis top‘ų sąrašas galėtų tęstis be galo, nes kiekviena aplankyta šalis turėjo tokių nuostabių vietų, apie kurias galėčiau rašyti ir rašyti.
Aplankiusi daugumą Europos šalių iškeliavau tyrinėti Azijos. Pirmiausiai įsimylėjau Tailandą. Čia buvo viskas nauja – kultūra, žmonės, gamta, maistas ir visa supanti aplinka. Kiekviena diena palikdavo tiek daug įspūdžių! Vėliau aplankiau Singapūrą – tvarkingiausią, su griežčiausiomis taisyklėmis ir vieną brangiausių pasaulyje miestų. Tai yra moderniausias mano matytas miestas, kuriame labai norėčiau pagyventi ilgiau. Borneo saloje Malaizijoje didžiulį įspūdį paliko laukinė gamta – aplankėme orangutangų rezervatą, stebėjome krokodilus, ėjome į žygius per džiungles.

Nuo ko prasidėjo?
Kelionės mane užbūrė dar paauglystėje, kai mama išsivežė į kelionę autobusu iki Italijos. Pakeliui aplankėme Lenkiją, Vokietiją, Šveicariją, Austriją ir Čekiją. Kelionė paliko nuostabius prisiminimus.  Pirmą kartą išvydau didingus Alpių kalnus ir aplankiau Reino krioklį. Tai vandeningiausas Europos krioklys, krentantis su milžiniška jėga. Jo garsus šniokštimas ir debesis vandens purslų, taškančių vaikštančius apžvalgos aikštelėse, padarė patį didžiausią kelionės įspūdį. Ir iki šiol mano mėgstamiausios lankytinos vietos yra gyvūnų stebėjimas, gamtos objektai. Miestams kelionėse palieku mažiau laiko.

Svajonės
Artimiausiuose planuose – aplankyti Islandiją ir Gruziją. Tai šalys, užburiančios savo gamtos grožiu. Tolimuose planuose – pasiekti Naująją Zelandiją.

Aplankytos šalys

Austrija

Belgija

Čekija

Danija

Didžioji Britanija

Egiptas

Estija

Graikija

Ispanija

Jordanija

Jordanija

Kroatija

Latvija

Lenkija

Lichtenšteinas

Malaizija

Portugalija

Prancūzija

Rusija

Rusija

San Marinas

Suomija

Singapūras

Slovakija

Slovėnija

Švedija

Šveicarija

Ukraina

Tailandas

Vengrija

Vokietija

Vatikanas

Mėgaukis akimirka!