Pabėgimo kambariai – proto mankšta ir smagus laikas su draugais

Pabėgimo kambarys – tai žaidimas, kurio metu grupė asmenų sprendžia logines užduotis, ieško užuominų ir bando ištrūkti iš kambario per 1 valandą. Pabėgimo kambarių Lietuvoje jau ne vienas. Pasirinkti galima pagal kambaryje esančių užduočių sudėtingumą ir temas. Kiekvienas kambarys paprastai turi savo istoriją, kurią atspindi dekoracijos ir užuominos.

Pirmą kartą pabėgimo kambaryje apsilankėme prieš 6 metus. Bėgoje iš http://www.breakfree.lt įkurto Teatro kambario. Pirmas įspūdis buvo WOW. Nebuvome matę nieko panašaus, todėl kai reikėjo panaudoti ir savo jusles užduotims išspęsti – uostyti, ragauti, liesti, likome sužavėti. O atradus ir dar vieną slaptą kambarį, krykštavome kaip vaikai. Vėliau išbandėme dar ne vieną pabėgimo kambarį, bet visgi Breakfree įkurti kambariai Kaune ir Vilniuje nenusileidžia kitiems užduočių įdomumu, originalumu ir palieka didžiausią įspūdį.

Naujausias mūsų su draugais išbandytas pabėgimas yra @breakfreekaunas “Serijinis žudikas“. Sprendėme logines užduotis bei ieškojome užuominų, galinčių padėti atverti stalčiukus ir dureles. Su kiekviena įveikta užduotimi pasistūmėdavome arčiau tikslo pabėgti ir atrasdavome vis naujas paslėptas erdves. O tai ir daro pabėgimą išskirtiniu, nes lendi vis gilyn į kitus kambarius. Be to, turėjome panaudoti ne tik loginį mąstymą, bet ir savo juslias, kad įveiktume užkoduotas užduotis.

Įspūdingos ir kambario dekoracijos – šiek tiek kraupios, pritaškytas kraujas, nupjautos rankos. Bet bijantiems serijinio žudiko aplinkos, galima pasirinkti net iš 16 kitų pabėgimo kambarių!

@breakfreekaunas yra didžiausias ir ilgiausiai veikiantis pabėgimo kambarių tinklas Lietuvoje. Jis išsiskiria tuo, kad į užduotis įtraukia visus 5 žmogaus pojūčius, o patys kūrėjai išbandę 80 kambarių visame pasaulyje.

Serijinis žudikas yra 3 lygio pabėgimo kambarys, kuriame reikia šiek tiek patirties. Pradedantiems ar norintiems išbandyti tokią pramogą sukurtas Šerloko kambarys. Na, o patyrusiems labai verta aplankyti sunkiausią Da Vinčio kambarį.

Pabėgimo kambarys yra puiki pramoga visai šeimai, nes kai kuriuose galima žaisti ir vaikams. Be to, taip galima švęsti ir savo gimtadienį. Breakfree po pabėgimo galima pasilikti su draugais suvalgyti torto, paplepėti.

Dar viena nauja pramoga. kurią galima paįvairinti savo šventę – galvosūkių dėžė. Tai užkoduotų galvosūkių dėžė, skirta 1-5 žaidėjams, populiarėjanti įmonių vakarėliuose ir vestuvėse.