Interaktyvios orientacinės ekskursijos Lietuvoje

Karantino metu galime pasidžiaugti saugia pramoga – interaktyviais orientaciniais pasivaikščiojimais. Jų metu sužinosite naujų istorijų apie savo miestą, atrasite nematytų vietų ar gatvės piešinių. Tai puiki pramoga visai šeimai. Be to, orientacinės ekskursijos yra nemokamos!

Kaip galiu dalyvauti žaidime?

Reikia parsisiųsti Actionbound programėlę ir joje pasirinkti bound’ą, kurį norite įveikti. Galite rinktis “Bound’ai, esantys netoliese“ arba įrašyti pavadinimą. Pavyzdžiui, būdami Kaune pasirinkite bound’ą apie “17-ka Darnaus vystymosi tikslų“, prasidedantį Laivės alėjoje prie Soboro. Jo metu susipažinsite su Darnaus vystymosi programos tikslais ir smagiai paleisite laiką. O galbūt esate sostinėje? Čia žaiskite bound’ą “Vilniaus kodas – pasaulio paveldas“, prasidedantis Katedros aikštėje. Šiame bound’e sužinosite šiek tiek Vilniaus istorijos, siauriausioje gatvelėje dainuosite “Senieji Vilniaus stogai“, klausysitės Žibintininko sekamos pasakos ir atliksite daug lengvų, bet netikėtų užduočių mainais už žinias apie senamiestį. Geras laikas ir pasivaikščiojimas garantuotas! Ir nepamirškite patikrinti Actionbound programėlės kituose lankomuose miestuose ir raskite naujų žaidimų, kurių yra ne vienas.

Kaip vyksta žaidimas?

Programėlėje pradėjus bound’ą, kompasas jums rodys kelią, o radus tikslą – gausite atlikti trumpą užduotį, pavyzdžiui, atsakyti į klausimą, nusifotografuoti, nufilmuoti trumpą video ar išspręsti užduotį. Bound’us būna sukurti individualių asmenų pramoginiais tikslais arba organizacijų. Pasirinkite bound’ą pagal įvertinimus, bound’o trukmę. Paprastai toks smagus ir sveikas pasivaikščiojimas trunka apie porą valandų.