Asmeniniai kelionių planai

Turėdami daug patirties keliaujant, sudarome individualius kelionių planus. Padedame surasti pigius lėktuvų skrydžius, rekomenduojame viešbučius ir lankytinas vietas. Išgirdę Jūsų lūkesčius ir mėgstamą keliavimo būdą, pagal atostogų datas paruošiame kelionės planą, kuriame rasite:

  • Lankytinis vietas su aprašymais, adresais ir nuorodomis žemėlapyje
  • Nuorodas į rekomenduojamus viešbučius ar apartamentus
  • Nuorodas į lankytinų objektų bilietų įsigijimą
  • Automobilio nuomos rekomendacijas
  • Sudėliotą kelionės planą su rekomenduojamais pervežimais
  • Kelionės išlaidų suvestinę

Įsigijus paruoštą kelionės planą sutaupysite daug laiko, nes nereikės patiems ieškoti lankytinų vietų ir jų istorijos. Mes už Jus sugalvosime, kaip nusigauti nuo vieno miesto iki kito. Kelionės plane pateiksime, kaip patogiai ir taupiai apkeliauti šalį, kokias transporto priemones rinktis, pateiksime išvykimo laikus ir vietas. Todėl jei mėgstate keliauti savarankiškai, bet neturite laiko ruoštis kelionei, užsisakykite kelionės planą. Iš anksto užsisakius viešbučius, pervežimo bilietus ir turistų pasus galite sutaupyti pinigų ir laiko.

Ukraina

Individualaus savarankiškos kelionės plano po Ukrainą kaina 40 eur keliaujant 1-4 asmenims.

7 dienų kelionė Kijevas-Bukovelis-Lvovas vienam asmeniui kainavo tik 259 eur keliaujant keturiese. Į šią kainą įskaičiuotos nakvynės, viešasis transportas, automobilio nuoma 3 paroms, kuras ir lankytini objektai. Lėktuvo bilietai nuo 40 eur. Dar papildomai maistui, gėrimams ir lauktuvėms išleidome apie 130 eur asmeniui.

Jordanija

Penkių dienų kelionė po Jordaniją kainavo 322 eur asmeniui. Į kainą įskaičiuoti 3 ir 4 žvaigždučių viešbučiai su pusryčiais, transportas iš/į oro uostą ir tarp miestų, Jordanijos turisto pasas visiems lankytiniems objektams ir šalies viza, Wadi rum dykumos džipų turas ir jodinėjimas kupranugariais. Keliauti šalyje labai paprasta ir patogu. Jei nori šią šalį aplankyti ir tu, užsisakyk kelionės planą, kuriame bus sudėlioti maršrutai ir lankytini objektai pagal jūsų kelionių datas, rekomenduojami patikimi viešbučiai. Individualios kelionės planas iki 7 dienų atostogoms 50 eur grupei iš 1-4 asmenų.

Singapūras

Individualaus kelionės plano į Singapūrą, su galimybe suplanuoti šį miestą kaip tarpinę stotelę, kaina 50 eur. Trys dienos brangiausiame pasaulyje mieste mums kainavo 145 eur, įskaitant nakvynę, transportą ir lankytinus objektus.

Tailandas

Dviejų savaičių kelionėms į Tailandą mes planuodavome 2700-3000 eur dviems asmenims, gyvenant 4 žvaigždučių viešbučiuose su pusryčiais, beveik kasdien užsisakant turą į lankytinas vietas, salas. Pavalgyti dažniausiai užsukdavome į kavinukes, gatvės maistą rinkomės rečiau. Todėl dar tikrai yra kur pataupyti, jei renkamės paprastesnius viešbučius, gatvės maistą ir daugiau ramaus poilsio paplūdimyje ar nuomojatės patys motorolerį ir keliaujate savarankiškai. Galiu suteikti pagalbą ir patarimų planuojant atostogas Tailande. Plano kaina vienai savaitei 50 eur, dviems – 70 eur.

Malaizija, Borneo sala

Dviejų savaičių kelionė Vilnius-Singapūras-Malaizija-Singapūras-Vilnius su 3-4 žvaigždučių viešbučiais, turais, vidiniais skrydžiai ir visomis išlaidomis mums kainavo 1500 eur asmeniui. Jei reikia pagalbos planuojant panašią kelionę, susisiekite Facebook žinute: Keliauk Zuikiu profilyje. Individualaus plano kaina 50-70 eur.

Slovakija. Aukštieji Tatrai

Žiemos kelionė į snieguotus Tatrus arba vasaros žygiai į kalnų ežerus, aplankant Lenkijoje Zakopanę ir Krokuvą. Savaitės individualus kelionės planas iki 4 asmenų grupei 50 eur. Sudėliosime optimalų maršrutą, rekomenduosime lankytinas vienas ir padėsime surasti apgyvendinimą. Kelionės plane pateikiame ir planuojamas išlaidas, neįskaitant maitinimo kaštų.

Daugiau informacijos el. paštu info@keliaukzuikiu.lt arba Facebook žinute Keliaukzuikiu paskyroje.